ISPARTA Haber Girişi: 23.05.2022 - 15:56, Güncelleme: 23.05.2022 - 15:56

Esnaf Cebinde uygulaması hayata geçiyor

 

Esnaf Cebinde uygulaması hayata geçiyor

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile SDÜ Göller Bölgesi Teknokenti bünyesinde faaliyet gösteren KMA yazılım firması işbirliğiyle, ilimiz esnafının çok düşük komisyon oranlarında e- ticaret üzerinden pazarlama ve satışına imkan tanıyan Esnaf Cebinde uygulamasının toplantısı gerçekleştirildi.
Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile SDÜ Göller Bölgesi Teknokenti bünyesinde faaliyet gösteren KMA yazılım firması işbirliğiyle, ilimiz esnafının çok düşük komisyon oranlarında e- ticaret üzerinden pazarlama ve satışına imkan tanıyan Esnaf Cebinde uygulamasının toplantısı gerçekleştirildi. Isparta Esnaf Sanatkarlar Odası toplantı salonunda yapılan toplantıya Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, Teknokent Genel Müdürü  Prof. Dr. Serdal Terzi, Süleyman Demirel Üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Mural Ali Dulupçu, KMA  Yazılım Firması Müdürü Kaan Murat Ayvaz, Isparta Esnaf Sanatkarlar Odasına bağlı odalar ve Esnaflar katıldı. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak dijital dönüşüme verilen önem ile çağın gerekliliklerini sağlamayı hedeflediklerini belirten Birlik Başkanı Ahmet Tural “Bu amaç doğrultusunda ilimiz esnaf ve sanatkarlarının e-ticarete geçişlerini hızlandırmak, pazarlama  ve karlılık oranlarını yükseltmek adına kısa süre önce çalışmalarımıza hız kazandırdık. Bu amaçla SDÜ  ile işbirliğine giderek, ilimiz esnafının dijital dönüşüme adapte olmasını sağlamak amacıyla, esnafımıza eğitimler verilmesini sağladık. Diğer yandan Göller Bölgesi Teknokenti’nde faaliyet gösteren KMA Savunma Sanayi ve Yazılım Hizmetleri firmamız ile teknolojik işbirliğine gittik.  Bu işbirliği doğrultusunda yapılan çalışmalarda KMA Yazılım firmamız ile esnaflarımızın düşük komisyon, yüksek kar sağlayabilecekleri çevrimiçi yemek ve market sipariş mobil uygulaması olan ESNAF CEBİNDE’yi geliştirmeye başladık. Esnaf Cebinde uygulaması ile ilimiz esnafı,  sanal ortam üzerinden, ürün satışı gerçekleştirebilecekler.  YÜKSEK KOMİSYONLAR DÜŞECEK ‘Esnaf Cebinde uygulaması ile esnaf ve sanatkarlarımız dijitalleşme sürecini hızlı ve maliyetsiz bir şekilde gerçekleştirerek, ‘düşük komisyon, yüksek kar’ imkanıyla hem yerelde hem de ulusal pazarda satış yapabilecekler.  Yine Bölge Birliği Başkanı olmam dolayısıyla, bu uygulamanın Antalya, Burdur ve Afyon illerimizde de kullanılması için gerekli çalışmaları yapacağız. Ayrıca komisyon oranlarının daha da çekilmesi için de Halk Bankası ile gerekli girişimlerde bulundum.  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin dijital dönüşüme verdiği önem ile ortaya çıkarılan bu uygulamanın ilimiz esnafına ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. ‘ESNAF CEBİNDE’ HAZİRAN’DA HİZMETE SUNULACAK Esnaf Cebinde uygulamasının tamamlandığını ön kayıtların alınmaya başlanacağını belirten KMA  Yazılım Firması Müdürü Kaan Murat Ayvaz “Ön kayıtlar www.esnafcebinde.com adresi üzerinden yapılıyor. Haziran tarihi itibariyle de tüm esnaf ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. İlk başta yemek siparişi, ardından marketler ve tüm esnaf sisteme dahil edilerek çevrimiçi bir pazaryeri oluşturulacak. Bu uygulamanın hazırlanması sürecinde verdiği desteklerden dolayı Ahmet Tural başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile SDÜ Göller Bölgesi Teknokenti bünyesinde faaliyet gösteren KMA yazılım firması işbirliğiyle, ilimiz esnafının çok düşük komisyon oranlarında e- ticaret üzerinden pazarlama ve satışına imkan tanıyan Esnaf Cebinde uygulamasının toplantısı gerçekleştirildi.

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile SDÜ Göller Bölgesi Teknokenti bünyesinde faaliyet gösteren KMA yazılım firması işbirliğiyle, ilimiz esnafının çok düşük komisyon oranlarında e- ticaret üzerinden pazarlama ve satışına imkan tanıyan Esnaf Cebinde uygulamasının toplantısı gerçekleştirildi.

Isparta Esnaf Sanatkarlar Odası toplantı salonunda yapılan toplantıya Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, Teknokent Genel Müdürü  Prof. Dr. Serdal Terzi, Süleyman Demirel Üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Mural Ali Dulupçu, KMA  Yazılım Firması Müdürü Kaan Murat Ayvaz, Isparta Esnaf Sanatkarlar Odasına bağlı odalar ve Esnaflar katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak dijital dönüşüme verilen önem ile çağın gerekliliklerini sağlamayı hedeflediklerini belirten Birlik Başkanı Ahmet Tural “Bu amaç doğrultusunda ilimiz esnaf ve sanatkarlarının e-ticarete geçişlerini hızlandırmak, pazarlama  ve karlılık oranlarını yükseltmek adına kısa süre önce çalışmalarımıza hız kazandırdık. Bu amaçla SDÜ  ile işbirliğine giderek, ilimiz esnafının dijital dönüşüme adapte olmasını sağlamak amacıyla, esnafımıza eğitimler verilmesini sağladık. Diğer yandan Göller Bölgesi Teknokenti’nde faaliyet gösteren KMA Savunma Sanayi ve Yazılım Hizmetleri firmamız ile teknolojik işbirliğine gittik.  Bu işbirliği doğrultusunda yapılan çalışmalarda KMA Yazılım firmamız ile esnaflarımızın düşük komisyon, yüksek kar sağlayabilecekleri çevrimiçi yemek ve market sipariş mobil uygulaması olan ESNAF CEBİNDE’yi geliştirmeye başladık. Esnaf Cebinde uygulaması ile ilimiz esnafı,  sanal ortam üzerinden, ürün satışı gerçekleştirebilecekler. 

YÜKSEK KOMİSYONLAR DÜŞECEK

Esnaf Cebinde uygulaması ile esnaf ve sanatkarlarımız dijitalleşme sürecini hızlı ve maliyetsiz bir şekilde gerçekleştirerek, ‘düşük komisyon, yüksek kar’ imkanıyla hem yerelde hem de ulusal pazarda satış yapabilecekler.  Yine Bölge Birliği Başkanı olmam dolayısıyla, bu uygulamanın Antalya, Burdur ve Afyon illerimizde de kullanılması için gerekli çalışmaları yapacağız. Ayrıca komisyon oranlarının daha da çekilmesi için de Halk Bankası ile gerekli girişimlerde bulundum.  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin dijital dönüşüme verdiği önem ile ortaya çıkarılan bu uygulamanın ilimiz esnafına ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ESNAF CEBİNDE’ HAZİRAN’DA HİZMETE SUNULACAK

Esnaf Cebinde uygulamasının tamamlandığını ön kayıtların alınmaya başlanacağını belirten KMA  Yazılım Firması Müdürü Kaan Murat Ayvaz “Ön kayıtlar www.esnafcebinde.com adresi üzerinden yapılıyor. Haziran tarihi itibariyle de tüm esnaf ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. İlk başta yemek siparişi, ardından marketler ve tüm esnaf sisteme dahil edilerek çevrimiçi bir pazaryeri oluşturulacak. Bu uygulamanın hazırlanması sürecinde verdiği desteklerden dolayı Ahmet Tural başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve ispartamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.